MALI OGLASI

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

Priznanje na kraju godine

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

VALPOVO Karate Klub Valpovo završio je ovu sezonu treninga sa lijepim rezultatima, zavidnim brojem članova i jednom lijepim posjetom.

Naime, jučer na zadnjem ovogodišnjem treningu posjetio nas je gradonačelnik grada Valpova, Leon Žulj sa svojim cijenjenim suradnicima, Dubravkom Kučincem, predsjednikom, i Alenkom Bajerom, tajnikom Zajednice športskih udruga Grada Valpova. Za nas je ovaj posjet bio lijepo priznanje za ovogodišnje rezultate i veliki daljnji poticaj našim članovima da naš klub i dalje krase zlata, srebra i bronce na daljnjim natjecanjima.

-Hvala Leonu na susretljivosti, otvorenosti, praćenju naših uspjeha, otvorenosti za pomoć našem klubu te na kraju za lijepo iznenađenje i podjelu poklončića našim članovima. Radujemo se daljnjoj suradnji i zahvaljujemo od sveg srca na podršci, puno nam znači, zahvalni su članovi Uprave kluba.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

KINO PROGRAM U LISTOPADU

  

 

MJESEC HRVATSKE KNJIGE U BELIŠĆU

 

MJESEC HRVATSKE KNJIGE U VALPOVU

 

 

   

 

 

 

Galerije fotografija

Ledom okovana rijeka (Dubravko Maričić)

Valpovački dvorac u zimskoj noći

Bajkovita Istra   (Maja Kraljik)

Boje jeseni u Valpovu

 

 

 

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu