O G L A S I

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

Kadetkinje osvojile 2.mjesto, a seniorke D programa 3. mjesto ekipno u Belom Manastiru!

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

VALPOVO U subotu je Gimnastičko društvo Beli Manastir bilo domaćin 56. Kupa Slavonije i Baranje, 2.kola u  „D“ programu, u ženskoj sportskoj gimnastici.

Nastupilo je ukupno 83 natjecateljice  iz 6 klubova te iz 6 gradova naše regije: B. Manastira, Vukovara, Slavonskog Broda,  Požege, Vinkovaca i Valpova.

Gimnastičarke Valpova nastupile su u svim kategorijama odnosno u kategoriji  kadetkinja, juniorki i seniorki.

Kadetkinje su osvojile odlično 2.mjesto. Najbolja naša kadetkinja bila je Petra Hršak osvojivši 6.mjesto, zatim slijede: Lana Majdenić- 9.mjesto,  Maja Gardilo - 13.mjesto, Irina Škorić- 14.mjesto, Ema Mihaljević- 17.mjesto, Franka Dominković- 20.mjesto, Nika Gaćeša - 21.mjesto te Anja Barić- 27.mjesto.

Juniorke su bile solidne i osvojile ekipno 5.mjesto. Ivana Birovljević je bila naša najbolja gimnastičarka u ovoj kategoriji i osvojila je 20.mjesto, zatim slijede: Nika Mijatović- 24.mjesto, Mia Mirković- 27.mjesto, Ena Jurčević- 30.mjesto te Erika Begić- 34.mjesto. Napomenuti ću da su jedna kadetkinja i 2 juniorke prvi puta nastupale na gimnastičkom natjecanju.

Seniorke su bile uspješnije nego na prošlom natjecanju te osvajaju 3.mjesto. Najbolja naša seniorka je Kiara Plečko osvojivši 12.mjesto, zatim slijede: Marisa Petranović- 13.mjesto, Iva Berečić- 16.mjesto, Ana Torjanac- 20.mjesto i Lana Bartolović- 21.mjesto.

Ekipe na natjecanju su vodile trenerice Marija Vileta i Ana Birovljević dok je naša sutkinja Lucija Ivančević sudila na preskoku.

Time su završila natjecanja u ženskoj sportskoj gimnastici u našoj regiji Slavonije i Baranje prije ljetne stanke a iduća natjecanja kreću od jeseni. Možemo reći da smo zadovoljni uspjesima naših mladih gimnastičarki koje naravno još mogu napredovati te biti još uspješnije. Najavljujem da imamo još sredinom mjeseca natjecanje za vrtićance i školarce u našem klubu te zajednički izlet Društva u Orahovicu.