O G L A S I

PRETRAŽI OGLASE

Tražite posao

VIDEO

 

 

 

 

              

 

 

Rukometna reprezentacija Slavonije otputovala za Göteborg

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

VALPOVO Rukometna mladost Slavonije je danas  ujutro, 1. srpnja 2018. godine, otputovala na 48. Partille cup, koji se od 2. do 7. srpnja 2018. održava u Göteborgu.

Partille cup je najveći svjetski rukometni turnir za mlade. Sudjeluje 50 zemalja, 1200 ekipa s oko 22.500 natjecatelja.
Reprezentacija Slavonije predvođena momcima iz Valpova nastupiti će u dvije konkurencije U14 (2004. i ml.) te U11 (2007. i ml.) po nazivom Hanball team SLAVONIA
U uzbudljivim susretima s vršnjacima iz Danske, Švedske, Farskih otoka, Rusije i Norveške momci će tražiti put do prolaska skupina.
Na put su krenula 34 mlada igrača iz 10 različitih slavonskih klubova u pratnji 2 trenera i predstavnika selekcije. Treneri su Alenko Bajer i Matija Fumić, a u stožeru je i Dario Berečić.
-Tijekom proteklih mjeseci odrađene su vrlo kvalitetne pripreme, rekao je neposredno prije puta Alenko Bajer, trener ekipe.
-Iz selekcije Slavonije zahvala treneru RK Nexe Zoranu Krivošji na pomoći u pripremama i organizaciji, svim roditeljima kao i onima koji su pomogli ovaj projekt.
Posebna zahvala Zagrebačkom rukometnom savezu, nositelju cjelokupnog projekta, na ukazanom povjerenju, zaključio je Bajer.

 

Sudionici:

 

R.br.

2004.

Klub

1.

Frano Kuna

RK Valpovka

2.

Bodin Hrkać

RK Nexe

3.

Karlo Vuksanić

RK Valpovka

4.

Ante Kuna

RK Valpovka

5.

Josip Kolarić

RK Nexe

6.

Karlo Kolar

RK Valpovka

7.

Matija Bajer

RK Valpovka

8.

Luka Vukelić

RK Valpovka

9.

Karlo Tivanovac

RK Valpovka

10.

David Sorgho

RK Valpovka

11.

Rok Kekez

RK Nova Gradiška

12.

Matko Vastl

RK Feniks Osijek

13.

Petar Vučković

RK Feniks Osijek

14.

Šimun Marić

RK Brod

15.

Domagoj Babić

RK Osijek

16.

Filip Kolar

RK Valpovka

17.

Marko Bajan

RK Brod

18.

Franko Krstić

HRK Borovo

 

 

R.br.

2007.

Klub

1.

Lovro Mihaljević

RK Valpovka

2.

Matko Moslavac

RK Virovitica

3.

Jakov Kosanović

RK Virovitica

4.

Leon Matijević

RK Virovitica

5.

Mato Brdar

RK Valpovka

6.

Luka Kolar

RK Valpovka

7.

Luka Vuković

RK Valpovka

8.

Šimun Pandurić

RK Valpovka

9.

Filip Topalović

RK Nexe

10.

Borna Tomljanović

RK Nexe

11.

Petar Peljušić

RK Osijek

12.

Borna Oršolić

RK Feniks Osijek

13.

Robert Karalić

RK Đakovo

14.

Krešimir Jurković

RK Ivan Mikanovci

15.

Fran Višević

RK Osijek

16.

Borna Kordić

RK Feniks Osijek

 

 

Voditelj:

 

  1. Alenko Bajer – trener (RK Valpovka)
  2. Matija Fumić – trener (RK Valpovka)
  3. Dario Berečić – predstavnik (RK Valpovka)

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

PROGNOZA VREMENA

giweather joomla module

DRUŠTVENE MREŽE

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Forthuber
Agencija za nekretnine
Brzi i pouzdani!
PCV i ALU stolarija, završni radovi u građevinarstvu